Menu

Με σκορ και κάρτες στον 5ο όμιλο

ΗΗΗΗΗ
    +

Kαλησπέρα σας. Το 2-3 γκολ (στο 1.97) ήρθε και χθες στο Αυστραλία-Περού 0-2, καθώς είχαμε επανάληψη του σκηνικού της προηγούμενης μέρας. Ήρθε το 2-3 γκολ και χάθηκε το Χ (στο 3.50) ήταν, την ίδια μέρα, όπως αντιλαμβάνεστε δεν έχει πρόταση για ισοπαλία σήμερα (κι ας έρθει, θα επιβεβαιώσει ότι …δε μας πάει).

Με τις αναμετρήσεις του 5ου ομίλου θα ασχοληθούμε απόψε. Στο Ελβετία – Κόστα Ρίκα οι Ελβετοί περνούν και με Χ, η Κόστα Ρίκα θα παίξει για το γόητρο και για να σκοράρει, τα παιχνίδια της είναι σκληρά και κλειστά όμως. Οι Ελβετοί μπορούν να περιμένουν και να …κλέψουν τη νίκη, να επικρατήσουν με 1-0, 2-0 ή 3-0 προσφέρεται στο 2.60 κι αξίζει και με το παραπάνω.

Στο Σερβία – Βραζιλία οι Σέρβοι θέλουν μόνο νίκη, σε περίπτωση ισοπαλίας θέλουν ήττα των Ελβετών, η Βραζιλια φυσικά είναι το ακλόνητο φαβορί, θα πάει για νίκη παρότι της κάνει και η ισοπαλία. Εκτιμώντας ότι θα υπάρχει ένταση, θα ρισκάρουμε στο Over 1.5 κάρτες στο πρώτο ημίχρονο, μας αρκούν δηλαδή δύο κάρτες κι η απόδοση είναι στο 2.12.