Menu

Επιθετική διάθεση στη Μαδρίτη

ΝΝΗΙΝ
    +204.17

Καλημέρα σε όλους τους αναγνώστες του Topbookmakers.com.cy! Κακή εμφάνιση χθες από την Ουαλία και ήττα με 2-0 από τη Δανία, ένα αποτέλεσμα που έστειλε στον κουβά την πρόταση της στήλης που ήταν το x2 για την ομάδα του Γκιγκς.

Συνεχίζουμε ωστόσο σε μια προσπάθεια επιστροφής στα θετικά αποτελέσματα και στρεφόμαστε στη Segunda Division της Ισπανίας. Ράγιο Μαχανταόντα – Λούγκο η αναμέτρηση που θα μας απασχολήσει, με τις δύο ομάδες να προέρχονται από την πρώτη τους νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Η νεοφώτιστη Ράγιο επικράτησε με 0-1 εκτός έδρας της Ταραγόνα, σε μια αναμέτρηση που πραγματοποίησε ενθαρρυντική εμφάνιση αλλά και που αγωνίστηκε με παίκτη παραπάνω στα τελευταία 20 λεπτά. Ενθουσιασμός επικρατεί στις τάξεις της και σήμερα θα επιδιώξει και το πρώτο τρίποντο εντός έδρας.

Η Λούγκο επικράτησε εντός έδρας με 3-2 της Νουμάνθια στην προηγούμενη αγωνιστική, ένα αποτέλεσμα που εκτός από τους 3 βαθμούς της δίνει και το ψυχολογικό έναυσμα για τη δύσκολη συνέχεια. Στο εν λόγω παιχνίδι κατάφερε να ανατρέψει το 0-2 του πρώτου ημιχρόνου βγάζοντας πείσμα στην επίθεση και ούσα βελτιωμένη στα αμυντικά της καθήκοντα. Με τη δύναμη της έδρας σήμερα η γηπεδούχος, με την εμπειρία στην κατηγορία η φιλοξενούμενη. Αναμένεται ανοιχτό παιχνίδι και από τις δύο και προτεραιότητα έχουν τα γκολ. Στο διόλου ευκαταφρόνητο 1.88 βρίσκουμε το ασιατικό over 2 στην Bet365 και θα είναι η επιλογή μας.