Menu

Γκολ στο …2.00

ΗΗΗΗΗ
    +

Kαλησπέρα σας. 2 στα 2 την Τρίτη, με το 1 DNB του 2.00 να επιβεβαιώνεται στο Σουηδία-Ελβετία 1-0, όπως και το «να μπει γκολ μετά το 28» στο ίδιο ματς, πάλι στο 2.00, αν κι εδώ σταθήκαμε τυχεροί. Διήμερο ρεπό από το Μουντιάλ κι επιστροφή σήμερα με τα προημιτελικά που έχουν μεν φαβορί, δείχνουν όμως πιο αμφίρροπα από ποτέ.

Το Βραζιλία-Βέλγιο θα μας απασχολήσει, με τους Βραζιλιάνους να έχουν το προβάδισμα, όμως η επιθετική γραμμή των Βέλγων μόνο ευκατοφρόνητη δεν είναι, αυτή δίνει τύχη στο γκολ/γκολ ακόμα και στο Over 2.5. H Bραζιλία του Τίτι όμως είναι συμπαγής και σοβαρή, το 2-3 γκολ στο 2.00 φαντάζει ιδανικό, στο 1.93 να είναι το β’ ημίχρονο αυτό με τα περισσότερα γκολ.

Στο τέλος του ημιχρόνου θα γίνεται σέντρα στην Ιρλανδία στην αναμέτρηση της Γουότερφορντ με τη Μποέμιαν. Οι γηπεδούχοι είναι δίκαιο φαβορί σε ένα ματς που δείχνει κλειστό, η άμυνα είναι το όπλο των «τσιγγάνων» που είναι ιδιαίτερα μαχητικοί. Το 2-3 γκολ είναι κι εδώ στο 2.00, για όσους θέλουν να ρισκάρουν, νίκη της Γουότερφορντ με 1-0, 2-0 ή 3-0 η απόδοση φτάνει στο 3.00.