Menu

Με φόρα η Γερμανία

ΝΗΙΝΝ
    +199.27

Καλημέρα σε όλη την παρέα του Topbookmakers.cy! Ούτε κρύο ούτε ζέστη χθες, καθώς η Αργεντινή πήρε τη νίκη, αλλα χρειαζόμασταν άλλο ένα γκολ προκειμένου να επαληθευτεί το ασιατικό διπλό με το χάντικαπ στο -1 που είχαμε προτείνει.

Περνάμε στον 6ο όμιλο έτσι ώστε να προσεγγίσουμε την αναμέτρηση που φέρνει αντιμέτωπες τη Νότια Κορέα και τη Γερμανία. Οι Ασιάτες αποδείχθηκαν ο αδύναμος κρίκος του ομίλου καθώς μετά την ήττα από τη Σουηδία στην πρεμιέρα, παραδόθηκαν στην ανωτερότητα των «σομπρέρος» με το τελικό σκορ να γράφει 2-1 εις βάρος τους. Αν θα έχουν κάτι να θυμούνται από αυτό το Μουντιάλ, είναι σίγουρα το πανέμορφο γκολ του Σον στις καθυστερήσεις του αγώνα με το Μεξικό, καθώς σήμερα θα πρόκειται για θαύμα αν πάρουν έστω το βαθμό της ισοπαλίας κόντρα στη Γερμανία.

Ομάδα από μέταλλο το σύνολο του Γιοακίμ Λεβ, κατάφερε με ανατροπή και υπέροχο σε εκτέλεση γκολ – φάουλ του Κρός στις καθυστερήσεις να πάρει τη νίκη απέναντι στη Σουηδία. Με τον τρόπο αυτό ξεχάστηκε η ήττα της πρεμιέρας από το Μεξικό και πλέον η «νασιοναλμανσάφτ» κρατάει την τύχη της στα χέρια της. Το ζητούμενο φυσικά είναι η νίκη, την ώρα που αν η Σουηδία νικήσει στον άλλο αγώνα το Μεξικό θα χρειαστεί να σκοράρει περισσότερα τέρματα απ’ ότι οι Σκανδιναβοί. Με φόρα από την προηγούμενη αναμέτρηση και την ψυχολογία στα ύψη θα παραταχθεί η Γερμανία και είναι εντός των δυνατοτήτων της να καθαρίσει από νωρίς το ματς. Επιλογή μας θα είναι το ασιατικό over 1 στα πρώτα 45 λεπτά που προσφέρεται σε απόδοση 1.87 στην Bet365.