Menu

Με τα γκολ στη Βουδαπέστη

ΗΝΝΗΙ
    +196.17

Καλημέρα σε όλη την παρέα του Topbookmakers.com.cy! Μπάγερν – ΑΕΚ 2-0 χθες, με το σκορ ημιχρόνου στο 1-0 να επιστρέφει το ποντάρισμα μας καθώς η επιλογή ήταν ο ασιατικός άσος ημιχρόνου με το χάντικαπ στο -1.

Συνεχίζουμε με το Europa League σήμερα και την αναμέτρηση Βίντι – ΠΑΟΚ που θα κρίνει πολλά για την πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Η γηπεδούχος πέρασε νικηφόρα από την Τούμπα επικρατώντας με 0-2 του δικεφάλου, μπαίνοντας έτσι δυναμικά στη διεκδίκηση της πρόκρισης. Σήμερα μπορεί να μην αγωνίζεται στη φυσική της έδρα, αλλά με την ψυχολογία στα ύψη θα προσπαθήσει να βάλει και πάλι δύσκολα στους Θεσσαλονικείς. Οποιοδήποτε κι αν είναι το αποτέλεσμα της εν λόγω αναμέτρησης είναι εντός των δυνατοτήτων της να βρει δίχτυα έστω μία φορά.

Περνάμε και στον ΠΑΟΚ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται στην τελευταία θέση του ομίλου και θέλει διακαώς τη νίκη προκειμένου να είναι αυτός που θα πάρει προβάδισμα πρόκρισης. Με βάση τη φετινή του εικόνα σε Ελλάδα και Ευρώπη, θεωρείται δύσκολο να πραγματοποιήσει ξανά τόσο άσχημη εμφάνιση όσο η προ δύο εβδομάδων στην Τούμπα κόντρα στη σημερινή του αντίπαλο. Με δεδομένη την καλή επιθετική του γραμμή θα βρει το εκτός έδρας γκολ, αξίζει να αναφερθεί ωστόσο πως έχει δεχθεί γκολ και στα τρία παιχνίδια που έχει δώσει μέχρι στιγμής στον όμιλο. Θα πάμε με την ασφαλή λύση του ασιατικού Over 2 που η Bet365 προσφέρει σε απόδοση 1.80.