Menu

Μετρώντας τα …λεπτά

ΗΗΗΗΗ
    +

Kαλησπέρα σας. Ρέιντζερς-Βιγιαρεάλ 0-0 την Πέμπτη, κανένα γκολ πριν το 27’ μια επιλογή που πέρασε σχετικά εύκολα, χάθηκε όμως το Over 5.5. κόρνερ του1.80 για τους Ρέιντζερς, κέρδισαν μόλις 4, έπαιζε όμως ένα ολόκληρο ημίχρονο με 10 παίκτες.

Με Σκωτία θα ξεκινήσουμε σήμερα και συγκεκριμένα με την αναμέτρηση Λίβινγκστον-Μάδεργουελ. Αναμένεται πολύ σκληρό ματς, όπως τα περισσότερα της «Λίβι» και αρκετά κλειστά. Αρχές Οκτωβρίου οι δύο ομάδες είχαν φέρει 1-1 στην έδρα της Μάδεργουελ, το σκορ είχε ανοίξει στο 17’, ευελπιστούμε ότι δεν θα συμβεί κάτι ανάλογο σήμερα, μιας και το μπει «γκολ μετά το 28’» προσφέρεται στο 2.10 κι είναι μία από τις προτάσεις μας.

Θα μετράμε τα λεπτά ουσιαστικά και το ίδιο θα κάνουμε και στον αγώνα ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ για την ελληνική Super League. Στο 1.97 βρίσκουμε εδώ το «γκολ μετά το 28’» καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει ευχέρεια στο σκοράρουμε, το ματς θα κριθεί λογικά στο γκολ, δύσκολα θα ανοίξει νωρίς το σκορ. Επιστροφή στη Σκωτία και τον αγώνα Ινβερνές-Φόλκερκ. Δίκαιο φαβορί οι σκληροτράχηλοι Highlanders, καμία αξία στον άσο όμως, η Φόλκερκ θα παλέψει όσο μπορεί σε ένα ματς που δείχνει να μην ανοίγει πολύ. Τα 2-3 γκολ στο 1.97 φαντάζουν καλή επιλογή.