Menu

«Ντονς» με την… ασφάλεια απαραίτητη

ΗΗΗΗΗ
    +

Καλησπέρα σας. Φούλαμ-Μίλγουολ 4-0 την Τετάρτη με τον Ιβάν Καβαλέιρο να πετυχαίνει δύο γκολ, άνοιξε το σκορ στο 15’ και το έκλεισε στο 63’, το δεύτερο γκολ του είναι μας στέρησε και τα 2-3 γκολ του 2.02.

Πάμε Σκωτία για την αναμέτρηση Κιλμάρνοκ-Αμπερντίν. Ο Αλέσιο ψάχνει ακόμα τα πατήματα του στην «Κίλι» η προσοχή στην άμυνα είναι εμφανής πάντως, έχασε 2-0 από τη Χάμιλτον, την κέρδισε όμως μετά στο Λιγκ Καπ, 1-0 στην παράταση. Αυτοί που δεν πατούν καλά είναι οι «Ντονς» αποκλεισμός με δύο ήττες από την Ευρώπη, ήττα από τη Σεντ Μίρεν, πρόκριση στην παράταση με 2-1 επί της Νταντί. Η νίκη είναι το ζητούμενο για δύο ομάδες που δεν αποκλείεται να αλληλοεξουδετερωθούν.

Η Αμπερντίν έχει εντυπωσιακή παράδοση στην έδρα της Κιλμάρνοκ έχοντας κερδίσει και στις 9 τελευταίες επισκέψεις της! Μπορεί να συνεχίσει την παράδοση για να πάρει το τρίποντο-βάλσαμο, επειδή όμως οι φετινοί «Ντονς» ακόμα ψάχνονται η κάλυψη στο 2 DNB κρίνεται απαραίτητη, με την απόδοση στο 2.00 να δείχνει εξαιρετική.