Menu

Ρισκάροντας στο 2.08

ΗΗΗΗΗ
    +

Kαλησπέρα σας. Το Χ στο ημίχρονο του 1.95 ήρθε στο Ακτή Ελεφαντοστού-Νότιος Αφρική 1-0 (0-0 ημίχρονο) την Τρίτη, το κύπελλο Εθνών Αφρικής ξεκίνησε καλά για τη στήλη.

Μένουμε στη μεγάλη διοργάνωση της Αφρικής που αυτό το καλοκαίρι διεξάγεται στην Αίγυπτο και πάμε στην αναμέτρηση Ουγκάντα-Ζιμπάμπουε. Η Ουγκάντα νίκησε 2-0 το Κονγκό στην πρεμιέρα, η Ζιμπάμπουε έχασε δύσκολα από τη διοργανώτρια Αίγυπτο με 1-0. Η νίκη είναι το ζητούμενο για την Ουγκάντα, θα κάνει το 2 στα και θα προκριθεί χωρίς να την απασχολεί το ματς της τελευταίας αγωνιστικής με την Αίγυπτο.

Αντίθετα το Χ δεν είναι άσχημο για τη Ζιμπάμπουε που θα αντιμετωπίσει το Κονγκό την τελευταία αγωνιστική. Το ματς δείχνει πολύ σκληρό και κλειστό, η απόδοση του Χ πέφτει συνεχώς, το Under 2.5 είναι πολύ μικρό. Το Χ στο ημίχρονο δείχνει πιθανό, αυτή τη φορά όμως θα ρισκάρουμε. Εκτιμώντας ότι η Ουγκάντα θα πιέσει πολύ για τη νίκη, το ματς δείχνει να έχει γκολ, φυσικά το σκορ δεν θα ξεφύγει, τα 2-3 γκολ στο 2.08 αξίζουν το ρίσκο.