Menu

Τριπλή επιλογή σε τιμή …ισοπαλίας

ΗΗΗΗΗ
    +

Kαλησπέρα σας. Σέλτικ-Βαλέθνια 0-2 χθες, τo γκολ του Σέρισεβ στο 41’ μας στέρησε το Χ ημίχρονο, το πρώτο γκολ που δέχεται η Σέλτικ στο 2019, δέχτηκε ένα ακόμα στο δεύτερο ημίχρονο χθες, το 0-2 μας έδωσε τα 2-3 γκολ του 1.97, πήγε όμως περίπατο και το Χ του 3.20.

Πάμε στην αγγλική League One και συγκεκριμένα στην αναμέτρηση Σάντερλαντ-Άκρινγκτον Στάνλεϊ. Οι «μαυρόγατες απέχουν 4 βαθμούς από την πρώτη τριάδα και ο λόγος που δεν είναι εκεί είναι οι πολλές ισοπαλίες που φέρνουν, μετρούν 13 σε 30 παιχνίδια φέτος στη League One, περισσότερες από κάθε άλλη ομάδα. 1-1 το σκορ στα 5 από τα 6 τελευταία παιχνίδια τους, μοιραία το μυαλό πάει στο Χ όμως υποδέχονται μια Άκρινγκτον Στάνλεϊ που δεν έχει σκοράρει στα 6 τελευταία παιχνίδια, τα 5 πρόσφατα στο Under 2.5.

O άσος του 1.75 έχει τύχη, η Σάντερλαντ είναι αήττητη στην έδρα της, έχει φέρει όμως 7 ισοπαλίες σε 15 παιχνίδια. Σκληρό και κλειστό αναμένεται και το αποψινό ματς, να κερδίσει η Σάντερλαντ 1-0, 2-0 ή 3-0 είναι στο 3.20 και αξίζει το ρίσκο, μιας και προσφέρεται σε τιμή …ισοπαλίας. Πολύ πιθανά και τα 2-3 γκολ στο 2.02, έχουν έρθει, όπως προαναφέραμε, στα 5 από τα 6 τελευταία παιχνίδια της Σάντερλαντ, το ρίσκο αξίζει και με το παραπάνω.